2 Dakika Kural için ülkücü şarkılar

Girmiş olduğunuz telefon numarasının TTNET üyeliğinizin kayıtlı başüstüneğu telefon numarası olmalıdır. Lütfen yoklama edip yine deneyin.

Çok komik gelebilir amma söylemeden edemem; Biz yoldaşlarla danışma yaparken iş Hasan Sağındık'a ne zaman açılsa mecmu şunu tartışılılr, şayet çizgi kırıklığı dirimış olsa idi büdevir Türkiye'nin en meşhur ve en servet sahibi konuşmaçısı olurdu tespiti harbiden sadık bir sabitleme.

Yeni Yetiştiğim dönemlerde Tanrı acılarının maneviyatını Ali Aksoy ağabeyin eserleri ile anlayıp onun eserlerinden aldığım feyz ...

You're using a browser that isn't supported by Facebook, so we've redirected you to a simpler version to give you the best experience.

You would possibly decide to make an experiment and discover many new artists and bands. Our music collection is updated daily, so that every visitor is able to find the song or album of his interest.

Kırmızı alanları dolduralım Kırmızı alanlar az veya hatalı girildi. Lütfen bu alanları düzeltip yeniden gönderelim

Yeni Yetiştiğim dönemlerde Tanrı ülkücü müzikleri kepezlarının moralını Ali Aksoy ağabeyin eserleri ile anlayıp onun eserlerinden almış olduğum feyz ...

Yorumlarda markaların ticari itibarını zedeleyici, karalayıcı ve mp3 rastgele bir şekilde ticari zarara şekil açabilecek yorumlar onaylanmayacak ve silinecektir.

Girilen kullanıcı adı yahut şifre hatalı yada kayıtlı bileğildir. Lütfen girilen detayları denetleme edip tekrar deneyiniz.

1997 yılının Itibar gecesinde, okunan mevlitlerin peşi sıra annemin memleketimiz ne saat huzur bulacak demesiyle birlikte çtuzakışma odama yavaş yavaş, bu doğrultuda süflidaki şiirimi yazdım. Silme mideimden gelen duyguları anlattığım şiirimle sözlerimi tamamlamak istiyorum…

Ülkücü sevgilime şarkı söylemek isterim ama amiyane olmasın elan zait etkileyebileceğim bir şey olsun isterim etki değer misiniz Güncellemeler:

It looks like you were misusing this feature by going too fast. You’ve been temporarily blocked from using it.

Versiyon aracılığıyla şivan on Son teşrin 5, 2009 3:01 am bana bakın ben mhp li ülkücü nerde varsa müzik sikiyorum var ise talip burda baya var hepinizi sikerim konuşmaçılarınızıda sizide ahmet kaya şivan perver civan haco mahsun algül ibrahim şirinses büyüklük yıldızhan azer bülbül ceylan nihat doğan bunlarda kürt sanatcılar ve adamlar sizin öle tırık enayilerinize benzemezler ne berhudar türkü sikene …atatürküne koyayın ibneler he ben pkk bileğilim aşırı milliyetlere uyyuz oluyorum ….

You're using a browser that isn't supported müzik by Facebook, so we've redirected you to a simpler version to give you the best experience.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *